22 Nisan 2020

Sağlıklı Yaşam Koçluğu

Hepimiz sağlıklı olmak, uzun yaşamak, enerjik ve fit olmak, güzel görünmek istiyoruz. Hepimiz, az ya da çok, düzenli ya da düzensiz spor yapıyoruz, beslenmemize dikkat ediyoruz. Yüksek performans için bireylerin önlerindeki gerek kendi yarattıkları gerekse çevrenin sebep olduğu engelleri kaldırabilmelerine yardımcı olmak gerekir.
22 Nisan 2020

Kişisel Gelişim Koçluğu

Kişisel gelişim koçluğu ile yapmaya çalıştığımız aslında bu değişim sürecine katkı sağlamak.Yüksek performans için bireylerin önlerindeki gerek kendi yarattıkları gerekse çevrenin sebep olduğu engelleri kaldırabilmelerine yardımcı olmak gerekir.
22 Nisan 2020

İlişki Koçluğu

Az ya da çok, bu ilişkilerde sorun yaşamamak ise neredeyse imkânsız. Bu ilişkilerde bizi en çok rahatsız eden şey, anlaşılamamak, değer görmemek, karşı tarafın beklentilerimize uygun davranmaması, bazense ilişkinin zarar veren bir çatışmaya dönmesidir.
22 Nisan 2020

Ebeveyn Koçluğu

Çocuğumuzun özgüvenli, özdisiplinli, iletişim ve diğer sosyal becerileri yüksek, sorumluluk sahibi bir çocuk olmasını istiyoruz.
22 Nisan 2020

Öğrenci Koçluğu

Hem hayatımızın en eğlenceli dönemi, hem de bir çok zorluk içeriyor… Bu dönemde dengeleri iyi oturtmak çok önemli, çünkü dikkat etmek gereken çok konu var.
× Belgin ÇITANAK